ZEKOKI 100mm Angle Grinder ZKK-10100DG
Home
/
INDUSTRIAL
/
ZEKOKI
Input Power :
1050W
Rated Voltage:
220V
No-load Speed:
10000г/min
Rated Frequency:
60Hz