ZEKOKI 100mm Angle Grinder ZKK-8100GWS
Home
/
INDUSTRIAL
/
ZEKOKI
Disc Diameter:
100mm
Input Power :
720W
Rated Voltage:
220V
Rated Frequency:
60Hz