ZEKOKI Hot Air Gun ZKK-2000HG-B
Home
/
INDUSTRIAL
/
ZEKOKI
Voltage :
230V~60Hz
Power Consumption Max :
2000W
WITH SPECIAL COOLING-OFF SETTING
Setting I : 25°C 350 l/min.
Setting II: 350°C 350 l/min.
Setting III : 550°C 500 I/min.